ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69
Praca Niemcy - Dungito.pl

Praca kierowca CE, Niemcy

Popularne hasła: Kierowca C+E | Kierowca C

Znaleziono 60 ogłoszeń

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie Trasy Zestaw Obsadzenie
Kierowca CE, 2400/2600 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, plandeka BEZ  ZAŁADUNKÓW i ROZŁADUNKÓW, codzienny powrót na BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
Paderborn, Niemcy
2400-2600 euro na rękę
wokół komina
plandeka
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE, 2800/3000 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, BDF, system możliwy
Bamberg, Niemcy
2800-3000 euro na rękę
dalekobieżne
BDF
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE – 2600 – 2880 euro na rękę, BDF Tandem, STAŁE TRASY i GODZINY PRACY
Hamburg
2560 - 2880 euro na rękę
Wokół komina
BDF Tandem
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE, 2240/2500 Euro na rękę, BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ JĘZYKA, plandeka, stałe trasy
Paderborn, Niemcy
2240/2500 euro na rękę
dalekobieżne
plandeka naczepa
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE system 3/1 – 2300/2450 Euro na rękę, Bremen, plandeka mega, trasy dalekobieżne
Bremen, Niemcy
2300/2450 euro na rękę
dalekobieżne po Niemczech, raz w miesiącu Benelux
plandeka megatrailer lub standard
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE bezpośrednio, 2630/2880 Euro na rękę, plandeka, Frankfurt nad Menem
Frankfurt nad Menem, Niemcy
2630-2880 euro na rękę
dalekobieżny
plandeka
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE, 2840/3090 euro na rękę, autotransporter, MB ATEGO 2 łóżka, Drezno, blisko granicy
Drezno, Niemcy
2840-3090 euro na rękę
dalekobieżne
autotransporter
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE, 3030/3260 euro na rękę, BDF Tandem, STAŁE TRASY, BEZ ZAŁADUNKÓW, wysokie zarobki
Hamburg, Niemcy
3030-3260 euro na rękę
stałe trasy wokół komina
BDF Tandem
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE, 2550/2800Euro na rękę, BDF TANDEM, zaufany pracodawca, Koblencja
Koblencja, Niemcy
2550/2800 euro na rękę
dalekobieżne
BDF
Brak miejsc
Więcej
Kierowca CE, 2900/3100 Euro na rękę, koffer, Hamburg, brak załadunków
Hamburg, Niemcy
2900/3100 euro na rękę
dalekobieżne
naczepa skrzynia
Brak miejsc
Więcej
dalekobieżne
BDF
Brak miejsc
Więcej
Wokół komina
BDF Tandem
Brak miejsc
Więcej
dalekobieżne
plandeka naczepa
Brak miejsc
Więcej
dalekobieżne po Niemczech, raz w miesiącu Benelux
plandeka megatrailer lub standard
Brak miejsc
Więcej

Kierowca CE bezpośrednio, 2630/2880 Euro na rękę, plandeka, Frankfurt nad Menem

2630-2880 euro na rękę
Frankfurt nad Menem, Niemcy
dalekobieżny
plandeka
Brak miejsc
Więcej
dalekobieżne
autotransporter
Brak miejsc
Więcej
stałe trasy wokół komina
BDF Tandem
Brak miejsc
Więcej
dalekobieżne
BDF
Brak miejsc
Więcej
dalekobieżne
naczepa skrzynia
Brak miejsc
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Praca Kierowca CE Niemcy – najlepsze oferty pracy

Jeśli rozważasz pracę jako kierowca CE w Niemczech, to masz przed sobą wiele możliwości i korzyści. Praca na stanowisku kierowcy C+E w Niemczech staje się popularnym wyborem kandydatów do pracy kierowcy. Chcemy dostarczyć Ci niezbędnych informacji na ten temat.

Zalety pracy jako kierowca C+E

Praca kierowcy C+E w Niemczech cieszy się zainteresowaniem ze względu na atrakcyjne zarobki. Ale to nie wszystko, co możesz zyskać. Oprócz wysokich wynagrodzeń, masz możliwość otrzymywania dodatków socjalnych typu: Kindergeld, dodatki do wakacji, dodatki świąteczne, a przede wszystkim mozliwośc opłacania składek na przyszłą dużo wyższą emeryturę niemiecką. Poznawanie kraju i obcej kultury również jest pozytywnym aspektem pracy kierowca CE.
Korzyści płynące z wykonywani a pracy w Niemczech pozwalają ogólnie mówiąć na podniesienie standardu życia. Pracując jako kierowca CE w Niemczech, masz szansę na oszczędzanie na przyszłość, np. na zakup nowego mieszkania, oraz zdobycie uprawnień do niemieckiej emerytury. Aby ubiegać się o nią, musisz przepracować w Niemczech co najmniej rok i przez ostatnie pięć lat płacić minimalne składki.

Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy kierowca CE

Praca kierowcy ciężarówki to nie tylko jazda z punktu x do y. Kierowca CE uczestniczy w załadunku i rozładunku towaru, prowadzi dokumentację oraz zabezpiecza ładunek przed uszkodzeniem.
Kierowca C+E musi umiejętnie zarządzać swoim czasem, aby dostarczyć ładunek zgodnie z harmonogramem. Kierowcę obowiązują przepisy dotyczące czasu pracy, czas pracy kierowcy jest monitorowany przez tachograf. Przekroczenie limitu czasu pracy grozi wysokim mandatem. Praca kierowcy wymaga odpowiedzialności, umiejetności zarządzania czasem i często też cierpliwości.

Kierowca CE

Praca w systemach dla kierowców kat. C+E

Niemieckie firmy transportowe rozumieją potrzeby kierowców C+E, w tym tych z Polski. Dlatego stworzyły różne systemy pracy, które umożliwiają powrót do Polski, kontakt z rodziną i regenerację sił.

Oferujemy następujące systemy pracy:

  • 2/2: dwa tygodnie intensywnej pracy, a potem dwa tygodnie wolnego.
  • 2/1: dwa tygodnie w trasie, a potem jeden tydzień na odpoczynek.
  • 3/1: trzy tygodnie na drodze i jeden w domu.
  • 4/1: cztery tygodnie za kierownicą, z jednym tygodniem przerwy.
  • praca od poniedziałku do piątku: idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie wolne weekendy.

Kierowca CE bez jezyka obcego

W branży transportowej, w pracy jako kierowca C+E, znajomość języka obcego, choć zazwyczaj nie jest wymagana (często wystarczy znajomość podstaw języka niemieckiego), może być przydatna. Znajomość języka niemieckiego ułatwia ogólną komunikację i może zwiększyć szanse na znalezienie pracy. Osoby, które biegle posługują się językiem obcym, takim jak angielski czy niemiecki, mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie. Dungito.pl oferuje pracę dla kierowców bez języka niemieckiego jak też z komunikatywnym niemieckim.

Oferty pracy Kierowca CE blisko granicy

Dla kogo praca blisko granicy? Jeśli zależy Ci na zachowaniu bliskich relacji z rodziną i częstych powrotach do kraju, niektóre z naszych ofert pracy znajdują się blisko granicy z Polską, co ułatwia regularne wizyty w kraju. Przy granicy z Niemcami jest większy wybór ofert pracy dla kierowców, ze wzgledu na intensywny ruch towarowy między Polską a Niemcami. Wiele firm ma swoje siedziby w zachodniej cześci Polski, lub w Niemczech tuż przy granicy z Polską.

Praca kierowca Niemcy z zakwaterowaniem

Praca dla kierowcy z zakwaterowaniem w Niemczech jest możliwa, ale jej dostępność może być ograniczona i zależy od konkretnej oferty pracy oraz pracodawcy, zależy też od rodzaju i długości trasy. Firmy transportowe oferują pracę z zakwaterowaniem kierowcom, zwłaszcza jeśli trasy wymagają dłuższego czasu prowadzenia pojazdu i noclegów poza bazą firmy. Bezpłatne zakwaterowanie może być również dostępne dla kierowców pracujących w systemie “wokół komina” po każdym dniu pracy.
W przypadku pracy z zakwaterowaniem pracownik może spędzać czas poza kabiną ciężarówki, w wynajętym mieszkaniu lub pokoju, który jest zapewniany przez pracodawcę. To może być atrakcyjne rozwiązanie dla pracowników, którzy potrzebują miejsca do odpoczynku między trasami.
Praca z bezpłatnym zakwaterowaniem zwykle obejmuje mieszkanie lub pokój w okolicach bazy firmy lub magazynu. Zakwaterowanie oferowane przez pracodawców z Niemiec jest zazwyczaj wyposażone w łóżko, meble, kuchnię i łazienkę.

Praca bezpośrednio w Niemczech dla kierowców C+E

Oferujemy szeroki wybór stanowisk pracy w Niemczech, zarówno dla kierowców CE, jak i innych zawodów w branży: budowlanka, logistyka, produkcja, przemysł. Zapewniamy optymalne dopasowanie pracownika do dostępnych miejsc pracy. Zatrudnienie oferowane przez Dungito.pl to oferty pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Pracodawca jest pewny, rzetelny, sprawdzony – współpracujemy tylko z najlepszymi.

Praca za granicą bez pośredników dla kierowcy CE

Jeśli interesuje Cię praca za granicą bez pośredników jako kierowca CE, to zapraszamy do przejrzenia naszej strony. W Dungito.pl znajdziesz wiele interesujących ofert pracy, nie tylko dla kierowców ciężarówek w Niemczech. Niektórzy pracodawcy oferują pracę bez wymaganego języka obcego, z zakwaterowaniem, blisko granicy z Polską, a nawet bez doświadczenia (możliwość przyuczenia).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy najbardziej dostosowane i atrakcyjne oferty pracy w Niemczech.

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wygodne formy kontaktu. Możesz wysłać swoje zapytanie w formularzu kontaktowym, porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić. Chętnie poświęcimy Ci czas i rozwiejemy wątpliwości.
Sprawdź nas, poznaj naszych doradców i znajdź ofertę pracy, która spełni Twoje oczekiwania. Czekamy na kontakt!

Komunikacja i bariery językowe w pracy kierowcy C+E za granicą

Komunikacja i bariery językowe mogą stanowić wyzwanie dla kierowców C+E pracujących za granicą, zwłaszcza w transporcie miedzynarodowym. Aby znaleźć dobrą pracę jako kierowca międzynarodowy, warto poszukiwać propozycji z wykorzystaniem stron www, a nie tylko lokalnych ofert. Bardzo często kluczowe mogą okazać się znajomości w branży, które pomogą w aplikowaniu na stanowiska i zdobyciu doświadczenia w transporcie drogowych. Jeśli kierowca ma kartę kierowcy kat. C+E i chce zatrudnić się w transporcie zagranicznym, warto sprawdzić oferty pracy w Europie, a także zatrudniajace firmy na terenie PL, zwłaszcza w takich województwach jak lubelskie i mazowieckie. Warto również sprawdzić kategorie z ofertami pracy, takie jak kierowca zawodowy czy kierowca samochodu ciężarowego, aby znaleźć odpowiednią propozycje. Powyżej na liście propozycji znajdziesz same aktualne i sprawdzone oferty pracy. Zapraszamy.

Jak radzić sobie ze stresem i zarządzanie czasem pracy kierowcy ciężarowego lub kierowcy autobusu

Zarządzanie czasem  i kontrola stresu mogą być wyzwaniem, zwłaszcza w transporcie krajowym, który często ma bardziej sprecyzowane terminy dostaw.  Warto korzystać z doswiadczenia innych kierowców i sięgać po rady i wskazówki na grupach wsparcia, mediach społecznościowych i korzystać z komunikatorów. Wielu kierowców bardzo chętnie porozmawia na parkingach.

Nawet posiadanie znajomości w branży może pomóc w zarządzaniu czasem i stresem, zwłaszcza gdy szukasz nowej pracy jako kierowca krajowy lub kierowca międzynarodowy kat eu. Pamiętaj także o warunkach pracy i aktualnych ofertach – zawsze warto sprawdzać kategorię praca, żeby znaleźć najlepsze opcje dla siebie.

Do zmniejszenia obciążenia w pracy rekomendujemy prace w systemie zmianowym. Zobacz popularne oferty pracy w systemie 2/2

Możliwości rozwoju i szkoleń dla kierowców C+E w firmach transportowych

Dla kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E i zainteresowanych pracą międzynarodową, istnieje wiele możliwości rozwoju oraz szkoleń. Firma transportowa zatrudni kierowców do pracy w ruchu międzynarodowym. Praca jako kierowca międzynarodowy C+E to szansa na rozwój zawodowy oraz możliwość wyjazdu za granicę i przede wszystkim lepsze wynagrodzenie. Rekomendujemy wybór pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy (w czym pomożemy), co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem niż w Polsce i benefitami.

Szukasz pracy jako kierowca C+E w ruchu międzynarodowym? Sprawdź kategorię pracy i aktualne oferty, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiednią propozycję. Skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz co wybrać i przedstaw nam swoje potrzeby.

Pracując jako kierowca tira C+E w ruchu międzynarodowym, zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i poszerzysz swoje horyzonty. Dla osób z prawem jazdy C+E oferujemy możliwości szkoleń oraz wsparcie w znalezieniu pracy. Pomożemy Ci zawodowo się rozwijać i znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat