ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69
Wyszukiwarka pracy bez pośredników Dungito

Kierowca kat. C – Niemcy to dobry kierunek, jeśli chcesz dobrze zarabiać

Popularne hasła: Kierowca C+E | Kierowca C

Znaleziono 4 ogłoszenia

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie Trasy Zestaw Obsadzenie

OFERTA SPECJALNA

Kierowca C, 2300/2500 Euro na rękę, Solo chłodnia, wokół komina, Frankfurt nad Menem
Frankfurt nad Menem, Niemcy
2300-2500 euro na rękę
wokół komina
chłodnia
Więcej
Kierowca C, 2650/2900 Euro na rękę, Solo Skrzynia, Hamburg, wokół komina, praca do 16tej, zakwaterowanie blisko siedziby firmy
Hamburg, Niemcy
2650/2900 euro na rękę
wokół komina
solówka skrzynia
Więcej
Kierowca C, 2640-2880 Euro na rękę, bez języka, STAŁE TRASY, szkolenie po polsku
Norymberga
2640-2880 euro na rękę
stałe trasy po Niemczech
solówka
Obsadzenie: pełne
Więcej
Kierowca C, 2150/2350 Euro na rękę, betoniarka, Berlin, wokół komina, bezpłatne zakwaterowanie
Berlin, Niemcy
2150/2350 euro na rękę
wokół komina
betoniarka
Obsadzenie: pełne
Więcej
OFERTA SPECJALNA
wokół komina
chłodnia
Więcej
stałe trasy po Niemczech
solówka
Obsadzenie: pełne
Więcej
wokół komina
betoniarka
Obsadzenie: pełne
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Praca jako kierowca kat. C – Niemcy otwarte dla Polaków

Wyjazdy zarobkowe to coraz częściej wybierana ścieżka kariery, na którą decydują się Polacy, posiadający kwalifikacje zawodowe pożądane na zagranicznych rynkach. Jeśli jesteś kierowcą kat. C, z pracą w Niemczech nie będziesz mieć najmniejszych problemów. Możesz wykorzystać swoje kompetencje, jeździć dla sprawdzonych niemieckich firm i dzięki temu zarobić godne pieniądze. U nas znajdziesz oferty pracy dla kierowcy kat. C w Niemczech, które spełnią Twoje oczekiwania oraz pracodawców, którzy zapewnią atrakcyjne warunki pracy wraz z wynagrodzeniem adekwatnym, wysokim wynagrodzeniem. W naszej bazie znajdują się przedsiębiorstwa poszukujące osób takich jak Ty, gotowych pracować i zarabiać takie sumy, dzięki którym będą mogli zabezpieczyć swoją przyszłość. Chętnie pomożemy Ci w wyborze pracodawcy i przeprowadzimy przez najważniejsze etapy zdobywania zatrudnienia.

Kierowca C w Niemczech – skorzystaj z naszego wsparcia

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele pojawia się kuszących ofert pracy dla kierowcy kat. C w Niemczech. Jednocześnie być może obawiasz się, że nie jeśli nie dokonasz dobrego wyboru, trafisz na nieuczciwą firmę lub będziesz mieć problem z załatwieniem formalności. Właśnie dlatego powinieneś skorzystać z naszego wsparcia. Od lat współpracujemy z niemieckimi przedsiębiorstwami, które są godne zaufania.

Zobacz także oferty pracy dla kierowcy C+E w Niemczech.

Biuro w Niemczech pozwala nam bardzo dobrze orientować się w sytuacji na tamtejszym rynku pracy, z którego wymogami oraz specyfiką jesteśmy bardzo dobrze zaznajomieni. Będziemy opiekować się Tobą podczas poszukiwania zatrudnienia, pomagając w kontakcie z pracodawcą oraz w załatwieniu formalności. Z nami znajdziesz pracę w Niemczech jako kierowca C, bezpiecznie przejdziesz przez proces rekrutacyjny i zaczniesz zarabiać. Skontaktuj się z naszym biurem pośrednictwa i zapytaj o najkorzystniejsze oferty. Z naszym doradcą porozmawiasz telefonicznie, za pośrednictwem wygodnego czatu lub poprzez formularz kontaktowy.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat