ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69
Praca Niemcy - Dungito.pl

O nas – agencja pośrednictwa pracy Dungito

Poznaj nas

kim jesteśmy?

Agencja pośrednictwa pracy Dungito rekrutuje dla sprawdzonych, niemieckich pracodawców.  Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckich firmach. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2022 roku. Pomagamy kandydatom poszukującym zatrudnienia w Niemczech w znalezieniu najlepszego pracodawcy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość zagranicznego rynku pracy sprawia, że oferujemy tylko sprawdzone oferty oraz gwarantujemy legalność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam poszerzać zakres działania na kolejne branże i miasta w Niemczech. Nasz zespół dba o właściwe dopasowanie ofert do oczekiwań i doświadczenia kandydatów. Misją agencji pośrednictwa pracy Dungito jest sprawienie, by polscy pracownicy poznali dobrych, niemieckich pracodawców - nawiązali z nimi współpracę i czerpali korzyści w postaci lepszych zarobków i warunków zatrudnienia. Podstawą naszego działania jest uczciwość, rzetelne przekazywanie informacji i dbałość o szczegóły na każdym etapie rekrutacji.

Co zyskujesz?

nie jesteś sam

Niemiecką umowę o pracę

Gwarantujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie, w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Dzięki temu osoby zatrudnione mają prawo do pakietu niemieckich świadczeń socjalnych, takich jak Kindergeld i niemiecka emerytura.

Bezpośrednie oferty pracy

Utrzymujemy wieloletnie kontakty z pracodawcami. Posiadamy sprawdzone oferty pracy, bezpośrednio od najlepszych pracodawców w Niemczech. Dzięki nam znajdziesz zatrudnienie, bezpośrednio w niemieckich firmach.

Opiekę polskiego koordynatora

Wiemy, jak stresujące bywają pierwsze dni w nowej pracy. Dlatego w tym okresie będziesz mógł liczyć na naszą pomoc. Polscy koordynatorzy odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą rozwiązać ewentualne problemy i oswoić się z nową rzeczywistością.

Oferty pracy z całych Niemiec

Działamy na niemieckim rynku zatrudnienia od wielu lat, dzięki temu znamy specyfikę każdego regionu kraju. Dbamy o różnorodność ofert pod każdym względem. Dopasowujemy lokalizację do indywidulanych preferencji kandydatów.

Minimum formalności

Współpracując z nami, nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur i czytania zawiłych umów. Jesteśmy po to, aby Ci wszystko wyjaśnić i przeprowadzić kroku po kroku przez poszukiwanie pracy, rekrutację i zwarcie umowy z pracodawcą.

Doradztwo w sprawach zawodowych

Wiemy jakich pracowników potrzebują niemieckie firmy. Dobierzemy najlepszą ofertę do Twojego doświadczenia i kompetencji. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości zatrudnienia i najlepsze ścieżki rozwoju.

Jak działamy?

jak działamy?

Krok 1 - Aplikacja

Możesz zgłosić nam chęć podjęcia pracy w Niemczech na kilka sposobów - przez formularz obok ogłoszenia, wysyłając wiadomość na adres mailowy lub dzwoniąc do nas. Nasi konsultanci udzielają wszystkich informacji na temat naszej pomocy w poszukiwaniu zatrudnienia.

Krok 2 - Rozmowa

Kontaktujemy się z Tobą, rozmawiamy o doświadczeniu, certyfikatach i uzupełniamy brakujące informacje. Analizujemy, czy doświadczenie i kompetencje, które posiadasz spełniają wymagania pracodawcy. Przedstawiamy możliwości i warunki pracy.

Krok 3 - Decyzja

Przedstawiamy Twoją kandydaturę pracodawcy. Przekazujemy mu informacje, które uzyskaliśmy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pracodawca poznaje Twoje doświadczenie, następnie podejmuje decyzję, a my ją przekazujemy Tobie. Podpisujesz niemiecką umowę o pracę.

Krok 4 - Wyjazd

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pracodawcy i na ustalonych wcześniej warunkach jedziesz do pracy w Niemczech. Jesteś zatrudniony bezpośrednio w niemieckiej firmie, na niemiecką umowę o pracę. Nasz koordynator wspiera Cię w pierwszych  tygodniach pracy.

Nasza praca polega na szukaniu pracy dla innych. Robimy wszystko, aby osoby chcące podjąć zatrudnienie w Niemczech mogły wyjechać do dobrej pracy bez obaw. Kluczem do naszego sukcesu jest dokładna analiza wymagań pracodawców względem swojego personelu oraz poznanie warunków i specyfiki pracy w danej firmie. To dzięki temu możemy przekazać kandydatom szczegółowe informacje na temat zatrudnienia. Wiemy, na jakie doświadczenia i umiejętności zwrócić uwagę podczas rekrutacji. Jakie kompetencje są niezbędne, a czego można nauczyć się w nowej firmie. Nie pozostawiamy wątpliwości i pytań bez odpowiedzi. Gdy wymagania i warunki pracodawcy pokrywają się z umiejętnościami i oczekiwaniami kandydata doprowadzamy do zawarcia korzystnej dla obu stron umowy.

Opinie Kandydatów

 • Pracuję w Niemczech dzięki Dungito. Warunki pracy są takie, jak przedstawili pracownicy agencji. Wiem, że mogę na nich polegać i bardzo dziękuję za znalezienie dobrej pracy.

  Paweł, 34 lata

  elektryk, woj. zachodniopomorskie
 • Polecam firmę Dungito każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji oraz dopasowana oferta pracy. Wyjechałem 3 miesiące temu i już się zadomowiłem w nowym miejscu.

  Andrzej, 33 lata

  kierowca C+E, woj. mazowieckie
 • Jestem miło zaskoczony profesjonalnym podejściem i rzetelnym załatwieniem formalności związanych z podjęciem przeze mnie pracy, którą załatwiła mi firma Dungito.

  Piotr, 28 lat

  elektryk, woj. opolskie
 • Polecam Dungito, każda sprawa była załatwiona. Pracuję od 5 miesięcy i wszystko się zgadza.

  Piotr, 52 lata

  spawacz, woj. pomorskie

Skontaktuj się
z nami

Bezpośrednie oferty pracy
z Niemiec i Kanady


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat