ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca Niemcy produkcja – dlaczego warto wybrać nasze oferty pracy?

Popularne hasła: Kierowca C+E | Kierowca C

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2670/2900 Euro na rękę, bez doświadczenia, szkolenie od podstaw zapewnione
Kassel
2670 - 2900 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2715/2940 Euro na rękę, system możliwy, zaufany pracodawca
Kassel
2715-2940 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2510/2750 euro na rękę, plandeka, bez załadunków i rozładunków
Bonn
2510/2750 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE – 2580-2820 euro na rękę, plandeka, zakwaterowanie, długi płatny urlop
Bremen
2580-2820 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2550/2750 Euro na rękę, plandeka, BEZ JĘZYKA, wokół komina, zakwaterowanie
Fryburg
2550 - 2750 euro na rękę
Więcej
Kierowca CE 2600-2870 euro na rękę, weekendy wolne, niemiecka umowa
Fryburg
2600 - 2870 euro na rękę
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Poszukujesz pracy na produkcji w Niemczech? Świetnie trafiłeś! Finde-Hr to miejsce, w którym znajdziesz tylko i wyłącznie sprawdzone oferty pracy. Wiemy jak ważne jest stabilne zatrudnienie oraz dobre warunki pracy, dlatego podejmujemy się współpracy jedynie ze sprawdzonymi pracodawcami. Bardzo ważny jest również fakt, iż w całym procesie jesteśmy pośrednikami. W związku z tym, umowę podpisujesz bezpośrednio z niemiecką firmą, na niemieckich warunkach. Dzięki temu, możesz liczyć na o wiele bardziej korzystną emeryturę oraz różne przydatne świadczenia socjalne wynikające z pracy w Niemczech. Naszą bazę pracodawców kompletowaliśmy przez lata, dzięki czemu teraz jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze miejsca pracy. Tak znacząca zmiana miejsca zatrudnienia potrafi być bardzo przytłaczająca, dlatego obraliśmy sobie za cel pomoc oraz zapewnienie Ci bezpieczeństwa już od samego początku.

Praca na produkcji Niemcy – zaufaj niemieckiemu rynkowi pracy

Decyzja o emigracji to najczęściej bardzo ważny moment w życiu osoby, która się jej podejmuje. Finde- Hr gwarantuje pomoc przy dopełnianiu wszelkich formalności oraz zebraniu potrzebnej dokumentacji. Z nami nigdy nie zostaniesz na przysłowiowym „lodzie”. Oferujemy możliwość ciągłego kontaktu oraz pośrednictwa między Tobą, a Twoim nowym pracodawcą. Praca na produkcji w Niemczech jest otwarta również dla osób, które nie posiadają perfekcyjnej znajomości języka niemieckiego.

Na naszej stronie znajdziesz oferty pracy w usługach w Niemczech.

Wszystkiego możesz śmiało nauczyć się na miejscu! Co więcej, posiadamy stacjonarne biura zlokalizowane w Hamburgu i Warszawie, dzięki czemu posiadamy stały kontakt z niemieckim rynkiem oraz zmianami, które w nim zachodzą oraz polskimi kandydatami do pracy za granicą. Finde-Hr to miejsce, któremu możesz zaufać, podejmując się pracy na produkcji. Dzięki nam, Twoja kariera nabierze tempa, a portfel stanie się znacznie grubszy!

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Chętnie odpiszemy na Twojego maila, porozmawiamy przez telefon lub na czacie online, który dostępny jest na naszej stronie. Nowa praca czeka!


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat