ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca mechanik Niemcy – poznaj korzyści

Popularne hasła: Kierowca C+E | Kierowca C

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2670/2900 Euro na rękę, bez doświadczenia, szkolenie od podstaw zapewnione
Kassel
2670 - 2900 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2715/2940 Euro na rękę, system możliwy, zaufany pracodawca
Kassel
2715-2940 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2510/2750 euro na rękę, plandeka, bez załadunków i rozładunków
Bonn
2510/2750 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE – 2580-2820 euro na rękę, plandeka, zakwaterowanie, długi płatny urlop
Bremen
2580-2820 euro na rękę
Więcej

OFERTA SPECJALNA

Kierowca CE, 2550/2750 Euro na rękę, plandeka, BEZ JĘZYKA, wokół komina, zakwaterowanie
Fryburg
2550 - 2750 euro na rękę
Więcej
Kierowca CE 2600-2870 euro na rękę, weekendy wolne, niemiecka umowa
Fryburg
2600 - 2870 euro na rękę
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Pracujesz jako mechanik na terenie kraju? A może podjąłeś zatrudnienie w Niemczech, ale nie jesteś z niego do końca zadowolony? Niezależnie od tego, jaką masz aktualnie sytuację możesz znaleźć nową pracę razem z naszą agencją! Także, jeśli jesteś dopiero początkującym mechanikiem. W naszym katalogu znajdziesz oferty dostosowane do różnych poziomów doświadczenia. Wszystkie one posiadają wynagrodzenie adekwatne do panujących w Niemczech realiów. Dlatego też można liczyć na dobre wynagrodzenie, a w dłuższej perspektywie również emeryturę. To bardzo istotna kwestia dla osób, które chcą zapewnić sobie i swojej rodzinie godne warunki także w momencie, gdy praca zarobkowa nie będzie już w ich zasięgu. Co więcej, praca jako mechanik w Niemczech to również szansa na samorozwój i zdobycie specjalizacji. Jest to bardzo ważne głównie dla osób młodych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na rynku pracy.

Mechanik samochodowy Niemcy – poznaj oferty

Na naszej stronie w kilku krokach możesz samodzielnie sprawdzić dostępne aktualnie oferty pracy dla mechaników samochodowych na terenie Niemiec. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś również do nas zadzwonił i osobiście zapytał o możliwości, które możemy zaproponować. Podczas rozmowy telefonicznej poprosimy o przedstawienie najważniejszych informacji na temat aktualnego wykształcenia oraz zatrudnienia. Na tej podstawie będziemy mogli przestawić najlepiej dopasowane oferty pracy jako mechanik samochodowy. Zachęcamy również do kontaktu, w momencie, gdy pojawiają się konkretne pytania odnośnie ofert. My jako agencja możemy zagwarantować pomoc w kontaktach z potencjalnym pracodawcą, przy podpisywaniu umowy, a także organizowaniu zakwaterowania. Dzięki temu pracownik może skupić się już wyłącznie na sobie.

Zobacz również oferty pracy jako lakiernik samochodowy w Niemczech.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem niezależnie od tego czy chcecie podjąć zatrudnienie jako mechanik samochodowy w Niemczech, czy też w innej branży. Postaramy się przedstawić jak najwięcej ofert dopasowanych do oczekiwań.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat