ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69
Praca Niemcy - Dungito.pl

Dla pracownika

Oferty pracy

Czy Dungito pobiera opłaty za pośrednictwo pracy?

Nie, Dungito nigdy nie pobierało i nie pobiera opłat za pośrednictwo pracy. Jeśli jakakolwiek agencja, pobiera prowizję od kandydatów, oznacza to, że łamie prawo. Wszystkie firmy pobierające takie opłaty działają niezgodnie z prawem!

Jakie są wymagania pracodawców?

Wymagania pracodawców są uzależnione od konkretnej oferty. Najczęściej wymagane są: znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie minimum dwuletnie (zależne od zawodu) oraz odpowiednie kwalifikacje.

Pracę w jakich branżach oferujecie?

Zapewniamy oferty pracy w sektorach: transport i logistyka, inżynieria, przemysł i budownictwo oraz produkcja i usługi.

Czy oferty pracy są sprawdzone?

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, cieszącymi się dobrą opinią na rynku niemieckim. Pracodawcy, dla których prowadzimy rekrutacje, to z reguły nasi stali partnerzy, których darzymy zaufaniem i świadczymy o ich wiarygodności.

Czy poszukujecie tylko profesjonalistów?

Poszukujemy głównie specjalistów z transportu i logistyki oraz przemysłu i budownictwa, ale chętnie również doradzamy i staramy się dopasować aktualne oferty do kwalifikacji kandydata. Posiadamy oferty dla osób chętnych do przyuczenia oraz nieposiadających dużego doświadczenia. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasi rekruterzy pomogą w wyborze oferty.

Rekrutacja

Jak wygląda przebieg rekrutacji?

Wystarczy, że zgłosisz nam swoją kandydaturę - możesz zadzwonić, wypełnić formularz lub wysłać maila. Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, aby udzielić dokładnych informacji na temat ofert pracy, jakie aktualnie posiadamy. Zapyta o doświadczenie i kompetencje zawarte w CV, porozmawia o Twoich oczekiwaniach i możliwościach. Doradzi w wyborze oferty. Jeśli zdecydujesz się na jedną z ofert, przekaże Twoją kandydaturę do pracodawcy. Po otrzymaniu decyzji ponownie skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły dotyczące wyjazdu do pracy.

Czy muszę znać język niemiecki, chcąc wyjechać do pracy?

Wszystko zależy od oferty pracy, na jaką aplikujesz. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, lecz nie w każdym przypadku jest wymogiem koniecznym do pracy w Niemczech. Posiadamy także oferty pracy bez znajomości języka niemieckiego. Jednak, jeśli kandydat potrafi porozumieć się w tym języku, ma większą swobodę w wyborze ofert pracy.

Chcę pracować w Niemczech, ale wśród ofert nie ma takiej, która by mnie interesowała.

Nic straconego! Nawet, jeśli wśród ofert pracy nie ma takiej, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz, poinformuj nas o swoich oczekiwaniach. Gdy znajdzie się oferta dopasowana do Twoich kwalifikacji, nasz rekruter niezwłocznie Cię o tym poinformuje.

Czy aplikując, muszę dołączać swoje CV?

CV nie jest wymagane, dzwoniąc do nas, nasz rekruter dokładnie wypyta o Twoje doświadczenie i kompetencje. Im większą ilość informacji przekażesz nam na temat doświadczenia zawodowego oraz preferencji związanych z dalszym zatrudnieniem, tym łatwiej będzie nam dobrać ofertę, która Cię zadowoli.

Czy muszę mieć skończone 18 lat czy wystarczy zgoda rodziców?

Aby podjąć pracę w Niemczech. musisz mieć ukończone 18 lat w dniu wyjazdu.

Praca

W jakich rejonach Niemiec mogę pracować?

Mamy oferty pracy w różnych regionach. W każdym ogłoszeniu znajdziesz informację o lokalizacji firmy.

Jak wygląda kwestia zarobków?

Wysokość wynagrodzenia zależy od oferty pracy, na którą aplikujesz, a co za tym idzie, od kwalifikacji zawodowych, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego. Ponadto dodatkowym atutem będzie uznanie zawodu w Niemczech.

Z kim zawierana jest umowa i na jaki okres?

Umowa zawierana jest bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Okres zatrudnienia jest zależny od aktualnej oferty.

W jakiej walucie wypłacane jest wynagrodzenie?

Wynagrodzenia wypłacane są w EURO. Wymagane jest posiadanie przez pracownika konta walutowego, które bez problemu można założyć w każdym banku.

Jakie są warunki zatrudnienia?

Warunki zatrudnienia są zależne od oferty pracodawcy. Podczas rozmowy telefonicznej z rekrutrem oferta zostanie Ci szczegółowo przedstawiona. W razie niezdecydowania, zawsze możesz do nas oddzwonić i dopytać o dodatkowe kwestie, jesteśmy po to, aby wspierać Twój proces rekrutacji, na każdym etapie.

Skontaktuj się
z nami

Bezpośrednie oferty pracy
z Niemiec i Kanady

Main form

Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat